10 pytań do… Przemysława Wiplera

http://4.bp.blogspot.com/-zIj6GChoV2o/Um_f9munV4I/AAAAAAAA0J0/6JSJxf2SGUY/s1600/PWI.jpg

Witam serdecznie! Z małym opóźnieniem, ale doczekaliście się długo zapowiadanego wywiadu, niespodzianki. Moim gościem jest dzisiaj Pan Przemysław Wipler – poseł na Sejm VII kadencji, członek Kongresu Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikke, prezes Stowarzyszenia „Republikanie”. Poza działalnością polityczną Pan Przemysław jest nauczycielem akademickim na Collegium Civitas. Pan poseł odpowie na 10 pytań na temat motoryzacji, zdradzi nam też czym jeździ na co dzień. Wywiad będzie miał zupełnie inny charakter niż dotychczas, a to dzięki uprzejmości Pana Przemysława, który specjalnie dla benzyna w żyłach nagrał odpowiedzi na wszystkie zadane mu pytanie, za co bardzo serdecznie dziękuję. Z tego miejsca chciałbym wszystkich czytelników zaprosić na oficjalnego facebook’a Pana Przemysława Wiplera oraz na stronę wipler.pl . A teraz przejdźmy do samego wywiadu. Oto wszystkie pytania, które zadałem Panu Przemysławowi:

1.Jakim samochodem porusza się obecnie poseł sejmu RP i jak się sprawuje?

2.Jak Pan uważa, który przepis w Kodeksie Drogowym najbardziej utrudnia życie polskim kierowcom?

3.Osobiście mam specyficzne podejście do ubezpieczenia OC, w Polsce jest obowiązkowe – według Pana to dobrze czy źle?

4.Jeden z posłów, były premier – Waldemar Pawlak, wpadł kiedyś na pomysł, aby wspomóc polską motoryzację i sprawił sobie Poloneza. Czy uważa Pan, że takie wsparcie było potrzebne?

5.A jaki jest Pana stosunek do polskich samochodów? Miał Pan kiedyś jakiś model wyprodukowany w FSO?

6. Najlepsze auto jakim w życiu jeździł Przemysław Wipler to…

7. Dużo Pan podróżuje po Polsce, po jakim mieście jeździ się Panu najlepiej, a które uważa Pan za najmniej przyjazne kierowcy?

8. Obecnie wiele krajów produkuje samochody, który według Pana robi to najlepiej i dlaczego?

9. Mamy w dzisiejszych czasach wiele systemów ułatwiających życie kierowcom. Czy jest jakiś, z którego korzysta Pan najczęściej?

10. I na zakończenie pytanie, które zadaje wszystkim rozmówcom – gdyby Przemysław Wiper miał zaprojektować samochód, jaki by on był?

A tutaj filmik na oficjalnym video blogu Pana Przemysława Wiplera, z odpowiedziami:Mam nadzieję, że się Wam podobało, ciekawi mnie jakie pytania Wy zadalibyście Panu Wiplerowi, możecie je tradycyjnie umieszczać w komentarzach. Chciałbym jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować Panu Przemysławowi za poświęcony czas i odpowiedź na moje pytania. Podziękowania kieruję także do Pana Mariusza Kowalczyka, który odpowiada za część techniczną wywiadu dla benzyna w żyłach. Na dzisiaj to tyle, dziękuję za uwagę i zapraszam do odwiedzania bloga jak najczęściej.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.